Вхід

Стереоптипи американців про українців

Жителів США запитали про те, як вони бачать приїжджих українців та що думають про Україну.

7 стереотипів американців про українців наводить zaholovok.com.

1. Українці – це росіяни

Україна та українці асоціюються із Радянським Союзом і сприймаються як частина Росії. Українську та російську мови більшість на слух сприймають як одну. Зараз за кордоном, зокрема у США, громадяни таки почали розрізняти "юкрейніан" і "рашшан", Київ і Москву. Але досі можна зустріти відповідь "А, Україна - це те, що біля Росії, так?".

"Я питала чоловіка, чи всі країни колишнього СРСР для нього у свідомості russian. Він сказав, що ні. Але у нас нічого немає, щоб вирізняло культурно від Росії, якщо дивитися на все очима іноземця. Продовжую його слова: "Інша справа - Азербайджан, Вірменія, Грузія, Казахстан, Узбекистан і так далі. В їхніх культурах є вплив автентичної азіатської культури", - каже дружина американця українка Ольга Мередіт з Ужгорода.

2. Українці мають схильність до кримінальних правопорушень

Це наслідки колишньої не надто хорошої, а то й далеко не зразкової поведінки наших заробітчан. Певна поведінка російських і українських дівчат теж зіграла роль. Однак у рейтингу країн за кількістю найтяжчих злочинів Україна займає далеко не передові позиції і з великим відривом пропускає вперед США.

3. Українці ненавидять американців

У США чомусь переконані, що більшість українців недобре і навіть з ненавистю ставляться до американців. На чому ґрунтуються такі міфи-стереотипи - визначити складно. Можна припустити, що це все тягнеться аж з періоду "холодної війни", у яку Україна теж була втягнута.

4. Українки мають довге волосся і носять довгі накладні нігті

Один зі стереотипів стосується зовнішності. Його не можна цілковито спростувати, бо українські жінки цим дуже виділяються за кордоном. А ще – яскравим макіяжем та високими підборами, що незвично для буденного життя у США та Європі. Жодна американська леді не бігатиме на підборах містом-мегаполісом у будні. З іншого боку, не усі українки мають довге волосся і накладні нігті.

5. Українці – бідні

Фінансовий стан українців і справді не дуже втішний. Але й у жителів США справи йдуть не так райдужно, як нам здається. За оцінюванням рівня життя та щастя World Happiness Report 2017, США займають 14 сходинку. Україна – на 132 місці.

6. В Україні їдять багато капусти

Спростувати чи підтвердити цей дійсно неочікуваний і незвичайний стереотип важко. Бо щодо їжі, усі звикли до вислову "сало – другий хліб українців" і до легенд про смачний український борщ. А про "їдять багато капусти" – незвично. Хоча, вареники і пиріжки з капустою, голубці, страви з квашеної капусти…

7. Українські дівчата прекрасні, як Міла Куніс

Про красу українок ходять легенди. Один з опитаних американців сказав, що одне із твердих переконань жителів США – це надзвичайна врода українських дівчат. Хоча, у коментарі він напівжартома додав: "Але ці твердження можуть ґрунтуватися на враженнях від красивої акторки Міли Куніс, яка родом з України".

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Публікації

Новости Херсона: самые свежие, важные, главные и актуальные события за сегодня (неделю, день, час). Аналитика и расследования. Онлайн портал «Вгору»

Новости Херсона – это то, что мы делаем лучше всех! Главная ценность любой новостной информации – ее свежеть и актуальность. Именно поэтому газета «Вгору» предлагает только самые свежие новости от первоисточников!
Наши журналисты постоянно находятся в поисках актуальных тем и событий для жизни города и области, поэтому, помимо рубрик «новости сегодня», «новости за день» и «новости за час», мы ведем аналитическую колонку «Главные и важные события за неделю».
Ведь читателям не всегда хочется просто следить за последними Херсонскими вестями онлайн, но и проанализировать серьезные аналитические материалы, где проблематика разкрывается более широко и присутствует авторский взгяд на происходящее.
Благодаря разделению статей по категориям, каждый легко может найти те херсонские новости, которые его интересуют. Вся информация разбита на следующие группы:
• Власть • Реформы • Расследования • Криминал • Культура • Здоровье • Спорт

Например, для любителей острых ощущений есть криминальные новости Херсона. Здесь информация с оперативных сводок правоохранительных органов, о раскрытии преступлений, дорожно-транспортные происшествия, незаконные действия людей в погонах и многое другое.

Об отношениях государства и народа, чиновников и простых людей можно узнать из разделов политика и экономика. Здесь размещаются статьи о политической жизни Херсонщины. Освещается работа мэрии, депутатов, городского и областного советов и других органов государственной власти: какие вопросы рассматривались, какие сделаны выводы и приняты решения. Комментируется деятельность различных политических партий и сил. Обсуждаются также события и мероприятия, посвященные работе предприятий города и области, сельскому хозяйству и другим сферам промышленности и экономики.

Сторонникам здорового образа жизни предлагается ознакомиться с новостями спорта и туризма. А можно почитать, что нового происходит в сферах здравоохранения и экологии в соответствующих разделах. Ведь многих интересует, как государство беспокоится о здоровье граждан.
И, конечно же, наш портал не обошел стороной культурную жизнь города. В соответствующем разделе можно ознакомиться с новостями херсонщины в области культуры и искусства, узнать обо всех проходивших или предстоящих мероприятиях, концертах, фестивалях.
Мы поставили цель – оперативно и достоверно освещать постоянным читателям и гостям нашего интернет издания всё, что происходит в Херсоне и херсонской области. Мы хотим, чтобы никто, покидая страницы сайта, не оставался равнодушным к проблемам города и области в политике и экономике, в здравоохранении и образовании, в культуре и экологии. Чтобы мог искренне порадоваться успехам и достижениям херсонцев в социальной сфере, в бизнесе и спорте. И просто, пребывая в курсе событий, мог идти в ногу со временем.
Подробнее