Вхід

Про «прорив Саакашвілі» і питання законності

Варто освіжити пам'ять Банкової про те, яким буває перетин кордону, бо аналогія таки вражає.

24 листопада 2013. Ситуація в країні напружена, але побиття студентів ще не сталося, реальна революція не почалася, та й лідери опозиції у розмовах не на диктофон тоді зізнавалися, що зовсім не впевнені у перемозі... В Києві саме проходила чергова недільна акція опозиції. А "надією опозиції" та її публічним лідером, нагадаю, тоді був Кличко (зараз це звучить смішно, але згадайте, це ж так і було!))).

Пам’ятаю, як журналістів тоді вразило, що Кличко... не з’явився на мітингу. Але дуже швидко з’ясувалося, що він мав причину.

Зовсім не залежна від Банкової п̶р̶о̶в̶і̶д̶н̶и̶ц̶я̶ ̶п̶о̶т̶я̶г̶у̶ ̶I̶n̶t̶e̶r̶c̶i̶t̶y̶ ̶з̶ ̶П̶е̶р̶е̶м̶и̶ш̶л̶я̶ адміністрація аеропортів «Київ» та «Бориспіль» відмовила у посадці чартерному літаку, в якому летів С̶а̶а̶к̶а̶ш̶в̶і̶л̶і̶ Віталій Кличко (пруф: https://goo.gl/TmZGYP). При цьому в Києві була чудова погода, всі інші рейси сідали, а от літак Кличка навіщось переправили в аеропорт Кривого Рогу (дивно, що не в Ужгород).

Всі розуміли, що це – тупо політичне рішення, але формально на Банковій мали право робити здивовані очі і казати, що вони тут ні до чого.

А в Кривому Розі, коли літак туди таки долетів, на місці виявилися не всі співробітники бригади контролю для рейсів з-за кордону. І все ж ніби природно - аеропорт не має рейсових літаків, а дворі вихідний, і ми, типу, хочемо Кличка пустити в Україну, але треба кілька годин почекати, доки всі зберуться. Все логічно - але всі розуміють, що це фарс, а не реальна причина.

Згадали, що було далі? Правильно, ввечері з’явилася заява прикордонників «Кличко порушив режим перетину кордону» (пруф: https://goo.gl/34BQCQ), бо він просто перешагнув через бар’єр і пішов. І, звичайно, тим самим поручив закон. Вангую, що при він цьому сказав щось не дуже лесне і не сильно цензурне тим, хто намагався не пустити його в країну.

Так от, нині та ж Iryna Gerashchenko з обуренням пише про «хлопців-прикордонників, яких політикани сьогодні принизили» та захищає влаштований владою фарс, але 4 роки тому вона ж була у команді Кличка і мала докорінно іншу думку в дуже схожій історії. Цікаво, яку позицію мав тоді Петро Порошенко?

І як вишенька – тоді владі стало розуму не кваліфікувати справу як кримінальне порушення. Сьогодні цього розуму не помітно...

PS: Ну і не можу не нагадати. До Саакашвілі та його політичних прагнень я ставлюся, м’яко кажучи, негативно – нутром не люблю популістів. Те, що було на Шегінях – неприпустимо, і особисто для мене лише погіршує враження щодо цього політика. Але попри все, є причина, а є наслідок. Цю кашу заварив саме Порошенко, коли вирішив нівелювати інститут громадянства.

І не маю ані крихти сумніву, що це є очевидним навіть для тих політиків, які сьогодні виступають на боці президента.

Сергей Сидоренко

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Публікації

Новости Херсона: самые свежие, важные, главные и актуальные события за сегодня (неделю, день, час). Аналитика и расследования. Онлайн портал «Вгору»

Новости Херсона – это то, что мы делаем лучше всех! Главная ценность любой новостной информации – ее свежеть и актуальность. Именно поэтому газета «Вгору» предлагает только самые свежие новости от первоисточников!
Наши журналисты постоянно находятся в поисках актуальных тем и событий для жизни города и области, поэтому, помимо рубрик «новости сегодня», «новости за день» и «новости за час», мы ведем аналитическую колонку «Главные и важные события за неделю».
Ведь читателям не всегда хочется просто следить за последними Херсонскими вестями онлайн, но и проанализировать серьезные аналитические материалы, где проблематика разкрывается более широко и присутствует авторский взгяд на происходящее.
Благодаря разделению статей по категориям, каждый легко может найти те херсонские новости, которые его интересуют. Вся информация разбита на следующие группы:
• Власть • Реформы • Расследования • Криминал • Культура • Здоровье • Спорт

Например, для любителей острых ощущений есть криминальные новости Херсона. Здесь информация с оперативных сводок правоохранительных органов, о раскрытии преступлений, дорожно-транспортные происшествия, незаконные действия людей в погонах и многое другое.

Об отношениях государства и народа, чиновников и простых людей можно узнать из разделов политика и экономика. Здесь размещаются статьи о политической жизни Херсонщины. Освещается работа мэрии, депутатов, городского и областного советов и других органов государственной власти: какие вопросы рассматривались, какие сделаны выводы и приняты решения. Комментируется деятельность различных политических партий и сил. Обсуждаются также события и мероприятия, посвященные работе предприятий города и области, сельскому хозяйству и другим сферам промышленности и экономики.

Сторонникам здорового образа жизни предлагается ознакомиться с новостями спорта и туризма. А можно почитать, что нового происходит в сферах здравоохранения и экологии в соответствующих разделах. Ведь многих интересует, как государство беспокоится о здоровье граждан.
И, конечно же, наш портал не обошел стороной культурную жизнь города. В соответствующем разделе можно ознакомиться с новостями херсонщины в области культуры и искусства, узнать обо всех проходивших или предстоящих мероприятиях, концертах, фестивалях.
Мы поставили цель – оперативно и достоверно освещать постоянным читателям и гостям нашего интернет издания всё, что происходит в Херсоне и херсонской области. Мы хотим, чтобы никто, покидая страницы сайта, не оставался равнодушным к проблемам города и области в политике и экономике, в здравоохранении и образовании, в культуре и экологии. Чтобы мог искренне порадоваться успехам и достижениям херсонцев в социальной сфере, в бизнесе и спорте. И просто, пребывая в курсе событий, мог идти в ногу со временем.
Подробнее