Logo
Версія для друку

Про нас

Громадсько-політичний незалежний тижневик "Вгору"

Наша мета

Незалежний громадсько-політичний тижневик «Вгору» започаткований у жовтні 2002 році Херсонською міською асоціацією журналістів «Південь» та Херсонським обласним Фондом милосердя і здоров’я для розвитку громадянського суспільства у Херсонській області. Шеф-редактор – відома правозахисниця Алла Тютюнник.
«Вгору» – єдине видання в області, яке власними силами проводить і публікує журналістські розслідування. На базі газети створена перша в області Агенція журналістський розслідувань «АЖУР «Вгору».

Докладніше

Газета «Вгору» – для тих, хто хоче жити краще. Цей промовистий слоган повністю підтверджує зміст газети.
Основні теми: права людини, правозахист, цінності громадянського суспільства, розвиток третього сектора, філантропія, взаємодія влади і громади, міжнародний досвід.

Загальна інформація

«Вгору» - єдине видання в області, яке власними силами проводить і публікує журналістські розслідування. Багато уваги на сторінках видання приділяється питанням прозорості та підзвітності міської влади, прозорості формування й використання місцевих бюджетів, контролю за законністю та ефективністю використання майна громади м. Херсона, доступу до офіційної інформації; ефективності роботи правоохоронних та судових органів, пенітенціарної системи, комунального сектору та запровадження енергозберігаючих технологій. А також ведеться обговорення шляхів вирішення піднятих проблем. Самые свежие и актуальные новости Херсона и области.
2012-2015 © Газета "Вгору". Всі права захищені. Використання матеріалів газети «Вгору» схвалюється, посилання та гіперпосилання на наше видання ОБОВ'ЯЗКОВЕ