Вхід

Українка Оксана Кононець отримала титул на конкурсі "Міс світу на візку"

У столиці Польщі Варшаві визначили переможниць світового конкурсу краси серед дівчат на інвалідних візках - Miss Wheelchair World. Міс світу на візку 2017 року стала 23-річна студентка з Білорусі Олександра Чічікова. А одна з учасниць від України фотомодель Оксана Кононець отримала титул "Міс індивідуальність 2017".

Про це йдеться у повідомленні на сайті конкурсу, пише Центр інформації про права людини.

Переможниця Олександра Чічікова наразі вивчає психологію та соціальну педагогіку в університеті, а після випуску планує допомагати людям, котрі пережили труднощі в житті.

Друга учасниця від України телеведуча та громадський діяч Уляна Пчолкіна привітала головну міс на своїй сторінці в Інстаграм.

"Україно, ви дали стільки сили вистояти і достойно нести ім'я Неньки! Я вдячна за кожне Ваше слово підтримки! Низький уклін кожному! А зараз, я до нестями радію за мою Чічіка! Моя маленька пташка - Міс Світу! Любові вам всім і щирості, яка між нами є. Дякую", - написала Уляна під спільним фото з переможницею.

"Роблю все, щоб показати: інвалідність – не обмеження", - таке твердження Олександра написала у своєму Instagram.

Усього за титул боролися 24 учасниці із 15-ти країн.

29 вересня по 7 жовтня в Польщі дві українки – телеведуча Уляна Пчолкіна та фотомодель Оксана Кононець – брали участь у конкурсі краси "Міс світу на інвалідних візках" / Miss Wheelchair World 2017.

Їхніми конкурентками стали дівчата з Польщі, США, Канади, Чилі, Мексики, Індії, Білорусі, Молдови та інших країн. Більшість з них у своїх країнах є громадськими активістками, які просувають ідеї рівності, недискримінації, фізичної доступності.

Соціальна ідея конкурсу Miss Wheelchair World - стверджувати, що жінка на інвалідному візку, у першу чергу, є жінкою, успішною, впевненою, красивою, без поправки на інвалідність.

Уляна Пчолкіна – громадська активістка, перша ведуча новин на інвалідному візку в Україні, перша чемпіонка з карате, співорганізаторка таборів реабілітації, інструкторка.

"Найважливішим аргументом, чому я претендую на "Міс світу", є та соціальна місія, яку я можу доносити через участь у конкурсі. Для мене перемога в конкурсі – це вийти на політичний рівень нашої держави і заявити про необхідність реальних змін. Зокрема, в моїй країні мене дуже турбує ситуація з переселенцями з інвалідністю та хлопцями, які отримали поранення в АТО – більшість з них залишаються без соціального захисту", - розказала Центру інформації про права людини Уляна Пчолкіна напередодні поїздки на конкурс.

"Сьогодні по всьому світі існує тенденція запрошувати моделей з інвалідністю на подіум, вони все частіше з’являються на обкладинках журналів і у повсякденні, все більше і більше професій підкоряються людям з інвалідністю. В Україні такий напрямок тільки зароджується і мені приємно, що я можу зробити свій внесок. Працюючи зі мною, багато людей творчих професій змінюють своє ставлення до людей на візках, все більше фотостудій стають доступними і це не може не радувати. Мені хотілося би більше розвивати сферу фешн-моди і краси в Україні", - пояснювала свою участь Оксана Кононець, фотомодель, переможниця конкурсу краси серед дівчат на візках "Міс Краса без обмежень 2016", директорка фонду "Нескорені".

Дівчина також додає, що в Україні є велика кількість активних, небайдужих людей, які порушують питання доступності й інклюзивності. І таких людей стає все більше, до них прислухаються.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Публікації

Новости Херсона: самые свежие, важные, главные и актуальные события за сегодня (неделю, день, час). Аналитика и расследования. Онлайн портал «Вгору»

Новости Херсона – это то, что мы делаем лучше всех! Главная ценность любой новостной информации – ее свежеть и актуальность. Именно поэтому газета «Вгору» предлагает только самые свежие новости от первоисточников!
Наши журналисты постоянно находятся в поисках актуальных тем и событий для жизни города и области, поэтому, помимо рубрик «новости сегодня», «новости за день» и «новости за час», мы ведем аналитическую колонку «Главные и важные события за неделю».
Ведь читателям не всегда хочется просто следить за последними Херсонскими вестями онлайн, но и проанализировать серьезные аналитические материалы, где проблематика разкрывается более широко и присутствует авторский взгяд на происходящее.
Благодаря разделению статей по категориям, каждый легко может найти те херсонские новости, которые его интересуют. Вся информация разбита на следующие группы:
• Власть • Реформы • Расследования • Криминал • Культура • Здоровье • Спорт

Например, для любителей острых ощущений есть криминальные новости Херсона. Здесь информация с оперативных сводок правоохранительных органов, о раскрытии преступлений, дорожно-транспортные происшествия, незаконные действия людей в погонах и многое другое.

Об отношениях государства и народа, чиновников и простых людей можно узнать из разделов политика и экономика. Здесь размещаются статьи о политической жизни Херсонщины. Освещается работа мэрии, депутатов, городского и областного советов и других органов государственной власти: какие вопросы рассматривались, какие сделаны выводы и приняты решения. Комментируется деятельность различных политических партий и сил. Обсуждаются также события и мероприятия, посвященные работе предприятий города и области, сельскому хозяйству и другим сферам промышленности и экономики.

Сторонникам здорового образа жизни предлагается ознакомиться с новостями спорта и туризма. А можно почитать, что нового происходит в сферах здравоохранения и экологии в соответствующих разделах. Ведь многих интересует, как государство беспокоится о здоровье граждан.
И, конечно же, наш портал не обошел стороной культурную жизнь города. В соответствующем разделе можно ознакомиться с новостями херсонщины в области культуры и искусства, узнать обо всех проходивших или предстоящих мероприятиях, концертах, фестивалях.
Мы поставили цель – оперативно и достоверно освещать постоянным читателям и гостям нашего интернет издания всё, что происходит в Херсоне и херсонской области. Мы хотим, чтобы никто, покидая страницы сайта, не оставался равнодушным к проблемам города и области в политике и экономике, в здравоохранении и образовании, в культуре и экологии. Чтобы мог искренне порадоваться успехам и достижениям херсонцев в социальной сфере, в бизнесе и спорте. И просто, пребывая в курсе событий, мог идти в ногу со временем.
Подробнее