Вхід

MKU

Херсонська «ПОЛІНА» запізнюється щонайменше на місяць

Рекомендовані Херсонська «ПОЛІНА» запізнюється щонайменше на місяць

Початок проекту «ПОЛІНА» на Херсонщині, який планували запустити з 1 липня, відкладається ймовірно до 1 серпня, а можливо, й на більшій термін.

Нагадаємо, «ПОЛІНА» - скорочення від фрази «поліція проти насильства». Це мобільні групи реагування на сімейні конфлікти, до складу яких входять представники слідчого підрозділу, дільничні офіцери, інспектори ювенальної превенції.

Це спільний проект Міністерства внутрішніх справ й Національної поліції. Вперше його запустили в липні 2017 року і відпрацьовували в трьох містах: Києві, Одесі та Сєвєродонецьку.

У різних випадках група працює по-різному. Адже кожна сім'я - індивідуальна, отже, і насильство буває різним: психологічне, економічне, сексуальне, фізичне. Фахівці можуть обмежитися профілактичною бесідою з правопорушником, а можуть ініціювати кримінальне провадження. Крім того, вони працюють з жертвою, допомагають їй подолати наслідки насильства. Але на цьому їх завдання не закінчуються. «ПОЛІНА» спрямована виявляти, а також мінімізувати причини такого явища у взаємодії із соціальними службами, благодійними організаціями та місцевою владою.

Торік за підтримки місії ОБСЄ в Україні проект поширився ще на 7 міст, в тому числі - на Херсон. Восени 2018 року до херсонської «ПОЛІНИ» оголосили набір кандидатів. Планувалося, що відібраних співробітників поліції направлять на навчання в Дніпро і з 1 липня 2019 року вони зможуть приступити до роботи.

Майбутні працівники «ПОЛІНИ» були відібрані та вже підготовлені. Але, як пояснив заступник начальника відділу дільничних офіцерів поліції Управління превентивної діяльності Головного управління Нацполіції в Херсонській області Андрій Хурса, для роботи не вистачає матеріально-технічного забезпечення. А головне - транспорту.

Ця проблема стосується не лише Херсонщини, аналогічна ситуація і в інших регіонах. Її вирішують по різному. Зокрема, як розповіли колеги з Вінниці, там автівку для «ПОЛІНИ» забезпечила мерія. Правоохоронці Херсонщини сподівається все ж таки отримати транспорт від міністерства, однак готують звернення до органів місцевого самоврядування.

Адже майже кожне десяте звернення на «102» (враховуючи помилкові та неправдиві повідомлення) - це крик про допомогу від жертв домашнього насильства. А у цих випадках найчастіше і найсильніше страждають діти.

P.S. Публікація підготовлена в рамках проекту «Шерифи для нових громад» за фінансової підтримки Міжнародного Фонду Чарльза Стюарта Мотта. Проект реалізується Благодійною організацією «Фонд милосердя та здоров'я» та Громадською організацією «Інформаційний ресурсний центр «Правовий простір».

Погляди, відображені у цьому матеріалі, належать його авторам і можуть не співпадати з думкою Міжнародного Фонду Ч.С. Мотта.

P.P.S. Безоплатну юридичну консультацію можна отримати в Громадській приймальні Благодійної організації «Фонд милосердя та здоров'я» за адресою: м. Херсон, вул. Б. Мозолевського (колишня Фрунзе), 2, оф. 19. Особистий прийом: вівторок з 10.00 до 15.00. Тел. (0552) - 49 - 60 - 03, (066) - 790 - 90 - 21.

А також у Центрі безоплатної первинної допомоги, створеному Офісом Мережі правового розвитку при ІРЦ «Правовий простір» та ХОО КВУ за підтримки Херсонської міської ради та Міжнародного Фону «Відродження».

Графік роботи: понеділок – четвер з 9.00 до 12.00 та з 13.00 до 17.00. П’ятниця з 9.00 до 12.00 та з.13.00 до 15.30.

Телефон для довідок: 099 - 468 - 38 - 48.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Публікації

Новости Херсона: самые свежие, важные, главные и актуальные события за сегодня (неделю, день, час). Аналитика и расследования. Онлайн портал «Вгору»

Новости Херсона – это то, что мы делаем лучше всех! Главная ценность любой новостной информации – ее свежеть и актуальность. Именно поэтому газета «Вгору» предлагает только самые свежие новости от первоисточников!
Наши журналисты постоянно находятся в поисках актуальных тем и событий для жизни города и области, поэтому, помимо рубрик «новости сегодня», «новости за день» и «новости за час», мы ведем аналитическую колонку «Главные и важные события за неделю».
Ведь читателям не всегда хочется просто следить за последними Херсонскими вестями онлайн, но и проанализировать серьезные аналитические материалы, где проблематика разкрывается более широко и присутствует авторский взгяд на происходящее.
Благодаря разделению статей по категориям, каждый легко может найти те херсонские новости, которые его интересуют. Вся информация разбита на следующие группы:
• Власть • Реформы • Расследования • Криминал • Культура • Здоровье • Спорт

Например, для любителей острых ощущений есть криминальные новости Херсона. Здесь информация с оперативных сводок правоохранительных органов, о раскрытии преступлений, дорожно-транспортные происшествия, незаконные действия людей в погонах и многое другое.

Об отношениях государства и народа, чиновников и простых людей можно узнать из разделов политика и экономика. Здесь размещаются статьи о политической жизни Херсонщины. Освещается работа мэрии, депутатов, городского и областного советов и других органов государственной власти: какие вопросы рассматривались, какие сделаны выводы и приняты решения. Комментируется деятельность различных политических партий и сил. Обсуждаются также события и мероприятия, посвященные работе предприятий города и области, сельскому хозяйству и другим сферам промышленности и экономики.

Сторонникам здорового образа жизни предлагается ознакомиться с новостями спорта и туризма. А можно почитать, что нового происходит в сферах здравоохранения и экологии в соответствующих разделах. Ведь многих интересует, как государство беспокоится о здоровье граждан.
И, конечно же, наш портал не обошел стороной культурную жизнь города. В соответствующем разделе можно ознакомиться с новостями херсонщины в области культуры и искусства, узнать обо всех проходивших или предстоящих мероприятиях, концертах, фестивалях.
Мы поставили цель – оперативно и достоверно освещать постоянным читателям и гостям нашего интернет издания всё, что происходит в Херсоне и херсонской области. Мы хотим, чтобы никто, покидая страницы сайта, не оставался равнодушным к проблемам города и области в политике и экономике, в здравоохранении и образовании, в культуре и экологии. Чтобы мог искренне порадоваться успехам и достижениям херсонцев в социальной сфере, в бизнесе и спорте. И просто, пребывая в курсе событий, мог идти в ногу со временем.
Подробнее