Вхід

У Канаді дітям переходити дорогу допомагають «льодяники»

Рекомендовані Робота спостерігача у місті Абботсфорд, провінція Британська Колумбія Crossing guard Робота спостерігача у місті Абботсфорд, провінція Британська Колумбія

Спостерігачі виходять на пішохідний перехід зі знаком «Стоп» та зупиняють авто, щоб захистити пішоходів

У Канаді є посада Crossing guard (спостерігач за пішохідним переходом). Ці люди допомагають дітям безпечно переходити дорогу у районі шкіл.

У різних провінціях та містах спостерігачі мають різні права та обов’язки. Та й органи, яким ці люди підпорядковуються, теж відрізняються в залежності від місцевості.

Так, відповідно до Закону про дорожній рух провінції Онтаріо, спостерігач за шкільним пішохідним переходом є офіційно уповноваженою особою. Він має право регулювати  дорожній рух, а також штрафувати водіїв, які не зупиняються на його знак.

Водночас у провінції Альберта регулювання дорожнього руху спостерігачами є незаконним.

В залежності від провінції спостерігач може бути працівником муніципалітету, шкільного округу або волонтером.

Кандидат на посаду спостерігача за шкільним пішохідним переходом (особливо, якщо це найманий працівник) не повинен мати кримінального минулого (має обов’язково пройти перевірку у поліції). Повинен мати медичну довідку про те, що придатний для такої роботи.

Чим займаються «спостерігачі за переходами»

Основною функцією цих людей є чергування на пішохідних переходах біля шкіл перед початком та після занять.

Переважно спостерігачі керуються правилом дорожнього руху, відповідно до якого водій має зупинитись тоді, коли на переході знаходиться пішохід.

Завдання чергового – вийти на перехід зі знаком «Стоп», щоб транспорт зупинився, а діти змогли безпечно перейти дорогу.

Через яскравий круглий знак чергових у народі жартівливо називають «льодяниками», не применшуючи важливість їх роботи.

Окрім регулювання дорожнього руху на переході спостерігачі проводять роз’яснювальну роботу з дітьми щодо безпечного поводження на дорозі, а також формують відповідальне ставлення до правил дорожнього руху у водіїв. 

Подібна програма також діє у Австралії, Новій Зеландії, Німеччині, Великобританії, США та навіть у Японії.

При підготовці публікації використані матеріали за посиланнями:

Highway Traffic Act - https://www.ontario.ca/laws/statute/90h08

http://www.drumhellermail.com/news/13901-crossing-guard-plan-illegal-for-school

https://www.citywindsor.ca/residents/Traffic-And-Parking/Pages/Crossing-Guards.aspx

http://www.torontopolice.on.ca/d11/20180223-d11_school_guard_hiring_information.pdf

http://www.brampton.ca/EN/residents/Roads/pedestrian-driver-safety/Pages/school-crossing-guards.aspx

P.S. Публікація підготовлена ​​в рамках проекту «Шерифи для нових громад» за фінансової підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Міжнародного Фонду Чарльза Стюарта Мотта. Проект реалізується Благодійною організацією «Фонд милосердя та здоров'я» та Громадською організацією «Інформаційний ресурсний центр «Правовий простір».

Погляди, відображені у цьому матеріалі, належать його авторам і можуть не співпадати з думкою Міжнародного Фонду «Відродження» та Міжнародного Фонду Ч.С. Мотта.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Публікації

Новости Херсона: самые свежие, важные, главные и актуальные события за сегодня (неделю, день, час). Аналитика и расследования. Онлайн портал «Вгору»

Новости Херсона – это то, что мы делаем лучше всех! Главная ценность любой новостной информации – ее свежеть и актуальность. Именно поэтому газета «Вгору» предлагает только самые свежие новости от первоисточников!
Наши журналисты постоянно находятся в поисках актуальных тем и событий для жизни города и области, поэтому, помимо рубрик «новости сегодня», «новости за день» и «новости за час», мы ведем аналитическую колонку «Главные и важные события за неделю».
Ведь читателям не всегда хочется просто следить за последними Херсонскими вестями онлайн, но и проанализировать серьезные аналитические материалы, где проблематика разкрывается более широко и присутствует авторский взгяд на происходящее.
Благодаря разделению статей по категориям, каждый легко может найти те херсонские новости, которые его интересуют. Вся информация разбита на следующие группы:
• Власть • Реформы • Расследования • Криминал • Культура • Здоровье • Спорт

Например, для любителей острых ощущений есть криминальные новости Херсона. Здесь информация с оперативных сводок правоохранительных органов, о раскрытии преступлений, дорожно-транспортные происшествия, незаконные действия людей в погонах и многое другое.

Об отношениях государства и народа, чиновников и простых людей можно узнать из разделов политика и экономика. Здесь размещаются статьи о политической жизни Херсонщины. Освещается работа мэрии, депутатов, городского и областного советов и других органов государственной власти: какие вопросы рассматривались, какие сделаны выводы и приняты решения. Комментируется деятельность различных политических партий и сил. Обсуждаются также события и мероприятия, посвященные работе предприятий города и области, сельскому хозяйству и другим сферам промышленности и экономики.

Сторонникам здорового образа жизни предлагается ознакомиться с новостями спорта и туризма. А можно почитать, что нового происходит в сферах здравоохранения и экологии в соответствующих разделах. Ведь многих интересует, как государство беспокоится о здоровье граждан.
И, конечно же, наш портал не обошел стороной культурную жизнь города. В соответствующем разделе можно ознакомиться с новостями херсонщины в области культуры и искусства, узнать обо всех проходивших или предстоящих мероприятиях, концертах, фестивалях.
Мы поставили цель – оперативно и достоверно освещать постоянным читателям и гостям нашего интернет издания всё, что происходит в Херсоне и херсонской области. Мы хотим, чтобы никто, покидая страницы сайта, не оставался равнодушным к проблемам города и области в политике и экономике, в здравоохранении и образовании, в культуре и экологии. Чтобы мог искренне порадоваться успехам и достижениям херсонцев в социальной сфере, в бизнесе и спорте. И просто, пребывая в курсе событий, мог идти в ногу со временем.
Подробнее