fbpx
Вхід

Донеччанка навчає жінок самообороні

Рекомендовані Донеччанка навчає жінок самообороні

Переселенка Анна Тарапата з Донецька розповіла, як почала писати гранти та навчати самообороні жінок у Черкасах.

Вона тренер з тхеквондо та веде кілька дитячих груп, готує дітей до атіестаціям на пояси і до змагань всеукраїнського рівня. Про це пише сайт "Gazeta.ua".

"Переїжджали з повним набором: маленькою дитиною та 7 котами. Коли гостили у Маріуполі кішка народила та я просто не могла позбутись кошенят. Потім вже у Черкасах віддала їх у притулок, де знайшли їм родини, - згадує Анна, - Тоді нам усі відмовляли в оренді квартири, коли чули, що з Донецька. Знімали квартиру подобово. За 2 тижні заплатили стільки ж, як за місяць у звичайній".

У лютому 2014 року Анна тренувати людей у приватному спортивному клубі у Черкасах. Спочатку вела тільки чоловічі групи. Через рік роботи тренувала вже дітей та жінок. Анна навчає тайбо, вона трохи адаптувала відому техніку - її учні відпрацьовують удари по подушках. Отримані навички вони можуть застосувати при самообороні.

 
Анна має 2 вищі освіти - спортивне та бухгалтерське

"Раніше не чула нічого про гранти. Взагалі, не знала, що комусь з-за кордону цікаво давати гроші на якісь соціальні проекти в Україні, - згадує Анна, - Якось потрапила в місцеву громадську організацію на навчання. Там розповіли про проекти та спробувала написати заявку на грант. Перший виграний грант був на 20 тисяч гривень. Купила спортивне спорядження, яким до сих пір тренуються діти. За 2015 рік написала 15 проектів, але тільки 3 з них отримали фінансування".

Один із найбільших проектів Анни - "Шлях до нової себе". На нього виділили 80 тисяч грн від благодійної організації "Конвіктус Україна". За 2 тижні у заходах взяли участь близько 80 переселенок та місцевих жінок, які потрапили у складні життєві обставини. Вік учасниць від 15 до 50 років. У програмі були заняття самооборони, зустрічі з юристом, психологом.

Анна навчає жінок самообороні, організовує зустрічі з юристами та психологами

Анна навчає жінок самообороні, організовує зустрічі з юристами та психологами

"Під час тренувань жінки могли виплеснути свій гнів та страх на подушках. Гадаю, проект допоміг зберегти не одну сім'ю, - розповідає Анна, - Багато переселенок у Черкасах не змогли реалізувати себе у професії, що мали раніше до переїзду. Наприклад, одна жінка керувала відділенням банку в Донецьку понад 8 років. Тут їй пропонували тільки посаду касира. І не пояснювали причину. Врешті, дівчина почала заробляти на життя манікюром".

Про свої проекти та діяльність розповідає у соціальних мережах, зокрема на сторінці "Шлях до нової себе". Також має групу в Viber, там близько 180 жінок, що приходили на тренування.

"Зараз буду шукати інвестиції та з вересня хотіла б продовжити проект. Бачу реальну потребу у ньому", - зазначає Анна.

Зараз Анна веде ранкові тренування з жінками

Зараз Анна веде ранкові тренування з жінками

Анна Тарапата має 2 вищі освіти: спортивну та бухгалтерську. З 11 років займатися тхеквондо. У 14 років взяла участь у чемпіонаті світу серед юніорів і посіла 6 місце, у 15 років - стала майстром спорту і виграла чемпіонат України серед дорослих. Анна неодноразова чемпіонка України, переможниця Кубка України і Універсіади України, призер міжнародних турнірів в Німеччині та Хорватії, учасниця чемпіонатів світу та Європи, в її багажі - відбір на Олімпійські ігри-2008 в Пекіні. У 214 році через обстріли біля будинку в Донецьку, разом з чоловіком та 2-річною дитиною переїхала на декілька місяців у Маріуполь. А потім родина поїхала у Черкаси.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Публікації

Новости Херсона: самые свежие, важные, главные и актуальные события за сегодня (неделю, день, час). Аналитика и расследования. Онлайн портал «Вгору»

Новости Херсона – это то, что мы делаем лучше всех! Главная ценность любой новостной информации – ее свежеть и актуальность. Именно поэтому газета «Вгору» предлагает только самые свежие новости от первоисточников!
Наши журналисты постоянно находятся в поисках актуальных тем и событий для жизни города и области, поэтому, помимо рубрик «новости сегодня», «новости за день» и «новости за час», мы ведем аналитическую колонку «Главные и важные события за неделю».
Ведь читателям не всегда хочется просто следить за последними Херсонскими вестями онлайн, но и проанализировать серьезные аналитические материалы, где проблематика разкрывается более широко и присутствует авторский взгяд на происходящее.
Благодаря разделению статей по категориям, каждый легко может найти те херсонские новости, которые его интересуют. Вся информация разбита на следующие группы:
• Власть • Реформы • Расследования • Криминал • Культура • Здоровье • Спорт

Например, для любителей острых ощущений есть криминальные новости Херсона. Здесь информация с оперативных сводок правоохранительных органов, о раскрытии преступлений, дорожно-транспортные происшествия, незаконные действия людей в погонах и многое другое.

Об отношениях государства и народа, чиновников и простых людей можно узнать из разделов политика и экономика. Здесь размещаются статьи о политической жизни Херсонщины. Освещается работа мэрии, депутатов, городского и областного советов и других органов государственной власти: какие вопросы рассматривались, какие сделаны выводы и приняты решения. Комментируется деятельность различных политических партий и сил. Обсуждаются также события и мероприятия, посвященные работе предприятий города и области, сельскому хозяйству и другим сферам промышленности и экономики.

Сторонникам здорового образа жизни предлагается ознакомиться с новостями спорта и туризма. А можно почитать, что нового происходит в сферах здравоохранения и экологии в соответствующих разделах. Ведь многих интересует, как государство беспокоится о здоровье граждан.
И, конечно же, наш портал не обошел стороной культурную жизнь города. В соответствующем разделе можно ознакомиться с новостями херсонщины в области культуры и искусства, узнать обо всех проходивших или предстоящих мероприятиях, концертах, фестивалях.
Мы поставили цель – оперативно и достоверно освещать постоянным читателям и гостям нашего интернет издания всё, что происходит в Херсоне и херсонской области. Мы хотим, чтобы никто, покидая страницы сайта, не оставался равнодушным к проблемам города и области в политике и экономике, в здравоохранении и образовании, в культуре и экологии. Чтобы мог искренне порадоваться успехам и достижениям херсонцев в социальной сфере, в бизнесе и спорте. И просто, пребывая в курсе событий, мог идти в ногу со временем.
Подробнее