Вхід

Психолог з Донецька розповіла, як організувати практику у Києві

Рекомендовані Психолог з Донецька розповіла, як організувати практику у Києві Всі фото Олени Скорик

Можна поєднувати виховування двох дітей з психологічною практикою та проведенням лекцій для батьків.

Для цього потрібно чітко розпланувати час, залучити на допомогу няню чи бабусю. Індивідуальні консультації можна проводити поряд з будинком у коворкінгу та онлайн. Про це Gazeta.ua розповіла Олена Скорик з Донецька, яка з родиною переїхала до Києва. Вона консультує батьків дітей дошкільного віку.

"Через місяць після переїзду до Києва пішли з донькою на заняття до центру розвитку дітей "Чудо-Чада", що відкрився біля нашого будинку, - згадує Олена, - Там зустрілась з директоркою та запропонувала проводити заняття за власними напрацюваннями. Зібралась група дорослих. Для них читала лекції декілька разів на тиждень про виховання. Зараз і далі співпрацюю з центром. За потреби, орендую там кімнату для консультацій".

 Працює виключно у будні дні до 14 години. У вихідні дні не займається робочими питаннями
Працює виключно у будні дні до 14 години. У вихідні дні не займається робочими питаннями

Паралельно Олена почала записувати короткі відео з порадами для батьків та викладати на каналі в YouTube. Створила чат в Viber "Усвідомлене батьківство" та однойменну группу у Facebook. Там ділиться різною інформацією на тему виховання дітей та пише власні статті. Згодом група переросла в активну інтернет-спільноту, що об'єднує мам з України, Росії, Молдови та Литви.

"Мені потрібно ділитись своїми знаннями. Вирішила проводити бесіди для мам з дітьми. Відгукнулись декілька організаторів, які збирали для мене аудиторію, - розповідає Олена, - Спочатку робила безкоштовні зустрічі. Зараз вартість - 250-300 гривень. Часто після таких заходів батьки звертаються за індивідуальними консультаціями".

Зустрічі з клієнтами проводить біля свого будинку у коворкінгу або через інтернет. У тиждень може бути від 2 до 10 індивідуальних консультацій.

 Батькам радить дослухатись до свого серця та робити так, як підказує інтуїція
Батькам радить дослухатись до свого серця та робити так, як підказує інтуїція

"Можу відмовити клієнту, коли батьки просять зробити "що-небудь" з дитиною та не готові самі працювати над собою. Часто приходять мами, які сумніваються у методах виховання дітей. Їм потрібно пояснити основи дитячої психології та заспокоїти, - ділиться Олена. - Дитячі проблеми зі сном, поведінкою чи ще чимось можна вирішити, працюючи з батьками. Раджу дослухатись до свого серця та робити так, як підказує інтуїція".

Олена - мама двох дітей. Глядіти за малечею допомагає няня та батьки, які також переїхали до Києва. Працює тільки у будні дні до 14:00. Влітку бере паузу у роботі.

 Чат в Viber "Усвідомлене батьківство" переріс в активну інтернет-спільноту
Чат в Viber "Усвідомлене батьківство" переріс в активну інтернет-спільноту

"Не нав'язую клієнтам наступну консультацію, - ділиться Олена. - Більше ніж годину на першому занятті не рекомендую працювати, бо багато інформації. Через певний час отримую відгуки про те, що працює, а що ні. Якщо є потреба, зустрічаємось ще раз".

Олена Скорик з родиною переїхали до Києва 2014 року. У Донецьку мала хобі-клуб, де організовувала різні творчі майстер-класи. Бізнес продала перед початком бойових дій. Має дипломи релігієзнавеця та психолога. Постійно займається самоосвітою. У Києві пройшла онлайн-навчання у канадському інституті Ньюфелда.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Публікації

Новости Херсона: самые свежие, важные, главные и актуальные события за сегодня (неделю, день, час). Аналитика и расследования. Онлайн портал «Вгору»

Новости Херсона – это то, что мы делаем лучше всех! Главная ценность любой новостной информации – ее свежеть и актуальность. Именно поэтому газета «Вгору» предлагает только самые свежие новости от первоисточников!
Наши журналисты постоянно находятся в поисках актуальных тем и событий для жизни города и области, поэтому, помимо рубрик «новости сегодня», «новости за день» и «новости за час», мы ведем аналитическую колонку «Главные и важные события за неделю».
Ведь читателям не всегда хочется просто следить за последними Херсонскими вестями онлайн, но и проанализировать серьезные аналитические материалы, где проблематика разкрывается более широко и присутствует авторский взгяд на происходящее.
Благодаря разделению статей по категориям, каждый легко может найти те херсонские новости, которые его интересуют. Вся информация разбита на следующие группы:
• Власть • Реформы • Расследования • Криминал • Культура • Здоровье • Спорт

Например, для любителей острых ощущений есть криминальные новости Херсона. Здесь информация с оперативных сводок правоохранительных органов, о раскрытии преступлений, дорожно-транспортные происшествия, незаконные действия людей в погонах и многое другое.

Об отношениях государства и народа, чиновников и простых людей можно узнать из разделов политика и экономика. Здесь размещаются статьи о политической жизни Херсонщины. Освещается работа мэрии, депутатов, городского и областного советов и других органов государственной власти: какие вопросы рассматривались, какие сделаны выводы и приняты решения. Комментируется деятельность различных политических партий и сил. Обсуждаются также события и мероприятия, посвященные работе предприятий города и области, сельскому хозяйству и другим сферам промышленности и экономики.

Сторонникам здорового образа жизни предлагается ознакомиться с новостями спорта и туризма. А можно почитать, что нового происходит в сферах здравоохранения и экологии в соответствующих разделах. Ведь многих интересует, как государство беспокоится о здоровье граждан.
И, конечно же, наш портал не обошел стороной культурную жизнь города. В соответствующем разделе можно ознакомиться с новостями херсонщины в области культуры и искусства, узнать обо всех проходивших или предстоящих мероприятиях, концертах, фестивалях.
Мы поставили цель – оперативно и достоверно освещать постоянным читателям и гостям нашего интернет издания всё, что происходит в Херсоне и херсонской области. Мы хотим, чтобы никто, покидая страницы сайта, не оставался равнодушным к проблемам города и области в политике и экономике, в здравоохранении и образовании, в культуре и экологии. Чтобы мог искренне порадоваться успехам и достижениям херсонцев в социальной сфере, в бизнесе и спорте. И просто, пребывая в курсе событий, мог идти в ногу со временем.
Подробнее