Вхід

Переселенка робить бізнес на ювелірних прикрасах з годинників

Рекомендовані Переселенка робить бізнес на ювелірних прикрасах з годинників

Щоб почати заробляти на виготовлені прикрас зі старих та поламаних годинників, потрібно близько 2 тис грн. Бізнес окуповується та стає прибутковим через півроку.

Про це Gazeta.ua розповідає Ірина Проскуріна

"Цей напрям називається стимпанк. Він вміщує різновид - "часовий" панк. Зайнятися ним порадила подруга, - розповідає Ірина Проскуріна. - Спочатку експериментувала і збирала прості вироби із шестерень. Діставала їх із радянських механічних будильників та наручних годинників. Потім почала використовувати ювелірну смолу. Вона рідка і прозора, як вода. Коли застигає - дуже нагадує скло. Нею скріпляю деталі і покриваю готову прикрасу. Все починалося як хобі. Але коли побачила, що люди цікавляться і готові купувати мої роботи, перетворила його у спосіб заробітку. Це дозволило повністю себе забезпечувати".

Прикраси продає на виставках та в інтернеті. Також їх купують та перепродають магазини. За словами Ірини, майстри на цьому заробляють від 3 до 10 тис. грн залежно від сезону. Найбільше виробів купують перед новорічними святами та 8 березням.

"Щоб хобі було прибутковим бізнесом – працюю в майстерні з понеділка по п'ятницю по дев'ять годин. Ніколи не роблю лише одну прикрасу. Одного дня упродовж кількох годин розкладаю деталі по кулонах. Виходить близько сорока заготівок. На другий день формую самі прикраси. На третій - заливаю їх смолою. На четвертий - отримаю готовий кулон. На п'ятий - робитиму із кулонів сережки чи підвіски", - каже Ірина.

Годинники для прикрас шукає на блошиних ринках та на сайтах, де люди продають особисті речі. Деталі з великих годинників, які не підходять для прикрас, використовує для оздоблення одягу та аксесуарів.

"Для роботи орендую майстерню. Хоча починати такий бізнес можна і вдома. Для початку варто закупити спеціальну смолу. Коштує 150 гривень за 100 мілілітрів. Близько 1,5 тисячі гривень доведеться витратити на фурнітуру - підвіски, замки. Від 50 до 80 гривень коштують спеціальні плоскогубці, якими закручують кінці металевих виробів. Також потрібна акрилова фарба і пензлики, щоб розфарбовувати деталі. Старі чи поламані годинники, щоб не купувати, можна пошукати у знайомих та друзів".

У перші місяці на продажі прикрас заробляють близько 3 тисяч гривень. Коли з'являються постійні клієнти, сума зростає.Ірина Проскуріна виготовляє прикраси із старих та зламаних годинників

Готові прикраси коштують від 150 до 500 грн залежно від складності роботи. Вкладені у бізнес гроші повертаються через півроку.

"Поділимо уявно все на виробництво. Близько місяця потрібно, щоб навчитися створювати прикраси. Ще місяць піде на те, щоб напрацювати певну кількість виробів. Наступні два - на те, щоб пофотографувати, викласти в інтернеті, знайти покупців, з'їздити і показати свої роботи на виставці. Якщо все вдасться, то на п'ятий місяць можна вийти в нуль, на шостий - почати заробляти. В перші місяці від продажу на такому бізнесі заробляють близько 3 тисяч гривень. Коли з'являються постійні клієнти, ця сума зростає. Дохід залежить від того, яку кількість прикрас вдалося виготовити і продати. Чим довше у цьому бізнесі, тим більший заробіток".

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Публікації

Новости Херсона: самые свежие, важные, главные и актуальные события за сегодня (неделю, день, час). Аналитика и расследования. Онлайн портал «Вгору»

Новости Херсона – это то, что мы делаем лучше всех! Главная ценность любой новостной информации – ее свежеть и актуальность. Именно поэтому газета «Вгору» предлагает только самые свежие новости от первоисточников!
Наши журналисты постоянно находятся в поисках актуальных тем и событий для жизни города и области, поэтому, помимо рубрик «новости сегодня», «новости за день» и «новости за час», мы ведем аналитическую колонку «Главные и важные события за неделю».
Ведь читателям не всегда хочется просто следить за последними Херсонскими вестями онлайн, но и проанализировать серьезные аналитические материалы, где проблематика разкрывается более широко и присутствует авторский взгяд на происходящее.
Благодаря разделению статей по категориям, каждый легко может найти те херсонские новости, которые его интересуют. Вся информация разбита на следующие группы:
• Власть • Реформы • Расследования • Криминал • Культура • Здоровье • Спорт

Например, для любителей острых ощущений есть криминальные новости Херсона. Здесь информация с оперативных сводок правоохранительных органов, о раскрытии преступлений, дорожно-транспортные происшествия, незаконные действия людей в погонах и многое другое.

Об отношениях государства и народа, чиновников и простых людей можно узнать из разделов политика и экономика. Здесь размещаются статьи о политической жизни Херсонщины. Освещается работа мэрии, депутатов, городского и областного советов и других органов государственной власти: какие вопросы рассматривались, какие сделаны выводы и приняты решения. Комментируется деятельность различных политических партий и сил. Обсуждаются также события и мероприятия, посвященные работе предприятий города и области, сельскому хозяйству и другим сферам промышленности и экономики.

Сторонникам здорового образа жизни предлагается ознакомиться с новостями спорта и туризма. А можно почитать, что нового происходит в сферах здравоохранения и экологии в соответствующих разделах. Ведь многих интересует, как государство беспокоится о здоровье граждан.
И, конечно же, наш портал не обошел стороной культурную жизнь города. В соответствующем разделе можно ознакомиться с новостями херсонщины в области культуры и искусства, узнать обо всех проходивших или предстоящих мероприятиях, концертах, фестивалях.
Мы поставили цель – оперативно и достоверно освещать постоянным читателям и гостям нашего интернет издания всё, что происходит в Херсоне и херсонской области. Мы хотим, чтобы никто, покидая страницы сайта, не оставался равнодушным к проблемам города и области в политике и экономике, в здравоохранении и образовании, в культуре и экологии. Чтобы мог искренне порадоваться успехам и достижениям херсонцев в социальной сфере, в бизнесе и спорте. И просто, пребывая в курсе событий, мог идти в ногу со временем.
Подробнее