Вхід

Три успішні бізнес-проекти студентки, яка виїхала з Луганська з тисячею гривень

Рекомендовані Три успішні бізнес-проекти студентки, яка виїхала з Луганська з тисячею гривень

Олеся Василець з Луганська у 2014 році переїхала в місто Ірпінь Київщини з тисячею гривень в кишені. Вступила на бюджет у Києво-Могилянську академію та заснувала три успішних бізнес-проекти.

Першою відкрила школу східних танців "Гюррем". Вклала 5 тис грн. Щоб заробити ці гроші, працювала після навчання. До четвертої години відвідувала пари. Потім писала статті до різних видань, працювала репетитором з англійської мови, готувала дітей до ЗНО в Ірпені та Києві. А після восьмої вечора до опівночі прибирала та мила офіси.

"Східними танцями займаюся 13 років, маю багато дипломів і сертифікатів. В Луганську деякий час тренувала інших. Тож вирішила заробляти на тому, що люблю і вмію, - розповідає Gazeta.ua Олеся Василець. - Заощадила 5 тисяч гривень, які вклала в оренду і рекламу. Винайняла приміщення в університеті в Ірпені. Роздрукувала звичайні чорно-білі листівки, написала на них пошту, номер телефону і розклеювала містом. В день залишала на зупинках, під'їздах і стовпах від 2 до 3 тисяч оголошень".

Олеся Василець започаткувала три успішні бізнес-проекти

Спочатку школу відвідували 2-3 учнів. Поступово їх кількість збільшилася. Школа почала приносити дохід. Весь прибуток Олеся вклала у нові філії та рекламу. Зараз у дівчини 9 філій в Ірпені і Києві.

Паралельно з розвитком Школи східних танців дівчина відкрила курси з англійської мови в Ірпені та Києві.

"Англійську добре вивчила ще в Луганську, коли відвідувала спеціальні курси. Уже в Києво-Могилянській академії познайомилася з випускником Гарвардської бізнес школи. Він зауважив, що у нас погано викладають англійську. Розповів три методи, за якими її вивчають у Гарварді. На їх основі я розробила власний курс і почала викладати. Так виникла Школа вивчення англійської мови "ReStudy". У ній навчаються діти, які хочуть підготуватися до ЗНО та люди, які мають на меті підвищити свій мовний рівень. За уроками також приходять депутати, яким мова потрібна в роботі" - розповідає Олеся Василець.

Олеся Василець започаткувала три успішні бізнес-проекти

Свій досвід підприємницької діяльності Олеся прагне передати іншим. Тож розробила курс тренінгів з мікробізнесу під назвою "Crystal". Він складається з двох блоків. Перший — безкоштовний, для молодих підприємців-переселенців у Києві та Київській області. Другий — платні онлайн тренінги, які знаходяться на освітній платформі, що належить Клубу Сталого Бізнесу.

"Вважаю, що майбутнє України за середнім та малим бізнесом. Людина, яка має улюблену справу і заробляє нею на життя, буде щасливою сама і зробить такими інших. Відповідно, і свою країну. Люди просто хочуть нормально жити і потрібно дати їм таку можливість", - каже Олеся.

Щоб профінансувати організацію безкоштовних тренінгів для підприємців-переселенців, дівчина запустила тримісячну рекламну кампанію на Всеукраїнській краудфандинговій платформі Bigggidea.com під назвою "Безкоштовні тренінги для підприємців-переселенців "Crystal". Для запуску проекту необхідно зібрати 50 000 гривень.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Публікації

Новости Херсона: самые свежие, важные, главные и актуальные события за сегодня (неделю, день, час). Аналитика и расследования. Онлайн портал «Вгору»

Новости Херсона – это то, что мы делаем лучше всех! Главная ценность любой новостной информации – ее свежеть и актуальность. Именно поэтому газета «Вгору» предлагает только самые свежие новости от первоисточников!
Наши журналисты постоянно находятся в поисках актуальных тем и событий для жизни города и области, поэтому, помимо рубрик «новости сегодня», «новости за день» и «новости за час», мы ведем аналитическую колонку «Главные и важные события за неделю».
Ведь читателям не всегда хочется просто следить за последними Херсонскими вестями онлайн, но и проанализировать серьезные аналитические материалы, где проблематика разкрывается более широко и присутствует авторский взгяд на происходящее.
Благодаря разделению статей по категориям, каждый легко может найти те херсонские новости, которые его интересуют. Вся информация разбита на следующие группы:
• Власть • Реформы • Расследования • Криминал • Культура • Здоровье • Спорт

Например, для любителей острых ощущений есть криминальные новости Херсона. Здесь информация с оперативных сводок правоохранительных органов, о раскрытии преступлений, дорожно-транспортные происшествия, незаконные действия людей в погонах и многое другое.

Об отношениях государства и народа, чиновников и простых людей можно узнать из разделов политика и экономика. Здесь размещаются статьи о политической жизни Херсонщины. Освещается работа мэрии, депутатов, городского и областного советов и других органов государственной власти: какие вопросы рассматривались, какие сделаны выводы и приняты решения. Комментируется деятельность различных политических партий и сил. Обсуждаются также события и мероприятия, посвященные работе предприятий города и области, сельскому хозяйству и другим сферам промышленности и экономики.

Сторонникам здорового образа жизни предлагается ознакомиться с новостями спорта и туризма. А можно почитать, что нового происходит в сферах здравоохранения и экологии в соответствующих разделах. Ведь многих интересует, как государство беспокоится о здоровье граждан.
И, конечно же, наш портал не обошел стороной культурную жизнь города. В соответствующем разделе можно ознакомиться с новостями херсонщины в области культуры и искусства, узнать обо всех проходивших или предстоящих мероприятиях, концертах, фестивалях.
Мы поставили цель – оперативно и достоверно освещать постоянным читателям и гостям нашего интернет издания всё, что происходит в Херсоне и херсонской области. Мы хотим, чтобы никто, покидая страницы сайта, не оставался равнодушным к проблемам города и области в политике и экономике, в здравоохранении и образовании, в культуре и экологии. Чтобы мог искренне порадоваться успехам и достижениям херсонцев в социальной сфере, в бизнесе и спорте. И просто, пребывая в курсе событий, мог идти в ногу со временем.
Подробнее