Вхід

У бізнес вкладають $15 тис: переселенка відкрила фотостудію для тварин

Рекомендовані У бізнес вкладають $15 тис: переселенка відкрила фотостудію для тварин

Наталія Кузнецова з Донецька десять років фотографує тварин. З початком збройного конфлікту переїхала та живе у Львові. Займається відкриттям у місті власної фотостудії "Art Pet".

Щоб розпочати таку справу з нуля, потрібно близько 15 тисяч доларів. Гроші підуть на обладнання, податки, рекламу, оренду і мінімальний ремонт приміщення. Хороший професійний фотоапарат з набором об'єктивів коштує від десяти тисяч доларів. Крім цього потрібне студійне світло, фони та інші аксесуари. Про це фотограф розповіла Gazeta.ua.

"Захоплення фотографією розпочиналося, як хобі. Люблю фотографувати тварин. Вони, як і люди, виражають дуже різні емоції. У роботі мені допомагає донька. Вона — мій асистент. Завжди мріяли про власну студію, але в Донецьку їздила фотографувати до людей додому. Після переїзду три роки заощаджувала кошти для втілення мрії. А нещодавно виграла грант у тисячу євро. Проект реалізовують громадські організації "Центр просвітництва та розвитку людини" та "Фундація прав людини", за підтримки МЗС Литовської Республіки, Львівської обладміністрації та центру зайнятості. На ці гроші змогла докупити ще один студійний спалах з великим софтбоксом, фон і професійний фоторюкзак", - розповідає Наталія Кузнецова.

Автор: з архіву Наталії Кузнецової

Наталія Кузнецова десять років фотографує тварин

Наталія Кузнецова десять років фотографує тварин.

Вартість найдешевшої фотосесії 150 гривень. Наталія Кузнецова працює у двох напрямках: робить фото для клієнтів та продає роботи у фотобанках. В студії також є можливість замовити друк на холсті, горнятках, подушках та чохлах для телефонів, а також поліграфічну продукцію.

"Виїжджати на зйомку тривалістю менше години не вигідно. Для цього потрібно потратити кошти на дорогу, перевезти обладнання. Тому одна з причин чому я відкрила фотостудію полягає в тому, що тут можна організувати навіть коротку фотосесію. Найменша тривалість зйомки - 15 хвилин. Завдяки досвіду роботи, встигаю зробити за цей час 5 красивих знімків. Це коштує 300 гривень. За годину фотосесії беру 800 гривень, - розповідає Наталія.

Роблю знижку 50 відсотків тим, хто підписує дозвіл, що маю право продавати фото їхніх улюбленців. Наприклад, 15 хвилин зйомки у такому випадку коштуватиме 150 гривень. Потім ці світлини виставляю на сайтах, де вони продаються.

На таких сайтах ціна фотографії залежить від того, для чого її купують. Якщо фотографію купують для публікації на сайті, в журналі чи в рекламі, фотограф заробляє близько 30 центів. Фото, на якому планують заробляти - друк на зошитах, листівках та інших товарах для продажу, коштуватиме кілька десятків доларів. Зазвичай люди від такої пропозиції не відмовляються. Їм приємно, коли фото улюбленців з'являються у рекламі".

Автор: Наталія Кузнецова

Наталія Кузнецова десять років фотографує тварин

Найчастіше фотограф робить знімки кішок та собак. Каже, найважче — заспокоїти та привернути увагу тварин.

"Майже всі кішки нервуються на новому місці. Зазвичай вони живуть вдома і нікуди не виходять, особливо породисті. Коли потрапляють у незвичну обстановку дуже нервують, намагаються втекти. Тому маю фотообладнання, яке дозволяє зловити момент і швидко налаштуватися на новий знімок. Це дуже важливо, бо якщо одного разу не встиг — другого може не бути. Були тварини, які під час фотосесії дивилися на мене один чи два рази.

Загалом задача власників — поставити кішок і в потрібний момент відпустити руки. Якщо власників двоє, один може тримати тварину, а інший привертати її увагу. Із собаками легше, вони спокійніші. Рідко, але буває, що доводиться просити господарів трішки погуляти, щоб тварини на них не відволікалися і сиділи спокійно".

Окрім фотосесій, Наталія також планує проводити зустрічі для власників тварин. Відкриття студії відбудеться 1 серпня.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Публікації

Новости Херсона: самые свежие, важные, главные и актуальные события за сегодня (неделю, день, час). Аналитика и расследования. Онлайн портал «Вгору»

Новости Херсона – это то, что мы делаем лучше всех! Главная ценность любой новостной информации – ее свежеть и актуальность. Именно поэтому газета «Вгору» предлагает только самые свежие новости от первоисточников!
Наши журналисты постоянно находятся в поисках актуальных тем и событий для жизни города и области, поэтому, помимо рубрик «новости сегодня», «новости за день» и «новости за час», мы ведем аналитическую колонку «Главные и важные события за неделю».
Ведь читателям не всегда хочется просто следить за последними Херсонскими вестями онлайн, но и проанализировать серьезные аналитические материалы, где проблематика разкрывается более широко и присутствует авторский взгяд на происходящее.
Благодаря разделению статей по категориям, каждый легко может найти те херсонские новости, которые его интересуют. Вся информация разбита на следующие группы:
• Власть • Реформы • Расследования • Криминал • Культура • Здоровье • Спорт

Например, для любителей острых ощущений есть криминальные новости Херсона. Здесь информация с оперативных сводок правоохранительных органов, о раскрытии преступлений, дорожно-транспортные происшествия, незаконные действия людей в погонах и многое другое.

Об отношениях государства и народа, чиновников и простых людей можно узнать из разделов политика и экономика. Здесь размещаются статьи о политической жизни Херсонщины. Освещается работа мэрии, депутатов, городского и областного советов и других органов государственной власти: какие вопросы рассматривались, какие сделаны выводы и приняты решения. Комментируется деятельность различных политических партий и сил. Обсуждаются также события и мероприятия, посвященные работе предприятий города и области, сельскому хозяйству и другим сферам промышленности и экономики.

Сторонникам здорового образа жизни предлагается ознакомиться с новостями спорта и туризма. А можно почитать, что нового происходит в сферах здравоохранения и экологии в соответствующих разделах. Ведь многих интересует, как государство беспокоится о здоровье граждан.
И, конечно же, наш портал не обошел стороной культурную жизнь города. В соответствующем разделе можно ознакомиться с новостями херсонщины в области культуры и искусства, узнать обо всех проходивших или предстоящих мероприятиях, концертах, фестивалях.
Мы поставили цель – оперативно и достоверно освещать постоянным читателям и гостям нашего интернет издания всё, что происходит в Херсоне и херсонской области. Мы хотим, чтобы никто, покидая страницы сайта, не оставался равнодушным к проблемам города и области в политике и экономике, в здравоохранении и образовании, в культуре и экологии. Чтобы мог искренне порадоваться успехам и достижениям херсонцев в социальной сфере, в бизнесе и спорте. И просто, пребывая в курсе событий, мог идти в ногу со временем.
Подробнее